Penzion Aninka

Po celkové rekonstrukci z r. 2006, apartmány pro 3 – 5 osob s vlastním WC a sprchou, kuchyňkou, internetem a televizí, parkoviště, možnost garážování. Možnost stravování přímo v penzionu, cca 5 minut chůze od penzionu.

Penzion U rybníka

Po celkové rekonstrukci z r. 2006, pokoje pro 3 – 5 osob s vlastním WC, sprchou a internetem. Společenská místnost - jídelna, infrasauna, parkoviště, možnost garážování, 2 pokoje bezbariérové. Možnost stravování přímo v penzionu.

Penzion Na sluníčku

Po celkové rekonstrukci z r. 2021, pokoje pro 2 – 7 osob s vlastním WC, sprchou a internetem. Společenská místnost, parkoviště, možnost garážování, 2 pokoje bezbariérové. Možnost stravování přímo v penzionu.

Cenovou nabídku Vám zašleme na Váš konkrétní požadavek

Spočítat cenu

Při obsazení celé chaty či penzionu cena dohodou. Vratná kauce 1000 Kč na 1 pokoj. Vybíráno při příjezdu proti klíčům od pokoje.

Strava

Ubytovaní Na sluníčku a U rybníka mají stravování přímo na objektu. Snídaně formou švédského stolu, večeře servírované.
Skupiny ubytované v penzionu Aninka mají možnost dokoupení polopenze v restauraci Na sluníčku (cca 5 minut chůze od penzionu). Dětská strava za 70 % ceny pro dospělého.

Další informace

V ceně nejsou zahrnuty místní poplatky 35 Kč/osobu/den. Víkendové pobyty minimálně 2 dny nebo dohodou. V případě ubytování jen na jednu noc se cena navýší o 100,- Kč, o víkendu nebo o svátcích na jednu noc je navýšení ceny o 50 %. Na požádání zajistíme přednášku horské služby.

Vážení hosté, abychom mohli udržet komfort ubytování v současné energetické situaci a přitom udržet ceny za ubytování, které pro Vás držíme už cca 10 let na stejné úrovni, vybavili jsme každý apartmán samostatným měřením elektrické energie, která bude účtována zvlášť dle skutečné spotřeby a aktuální ceny. Nebudeme Vám tedy omezovat topení, ale Vy sami si určíte, jak si nastavíte teplo v pokojích a apartmánech. Cena za energii Vám pak bude po ukončení pobytu vyúčtována a započtena se zálohou na apartmán.

V případě požadavku zajistíme fakturaci pobytu Vašemu zaměstnavateli (fondy FKSP apod.) dle účetních a právních předpisů.

Nástup v den příjezdu 16 - 18 hodin. Vyklizení pokojů v den odjezdu do 10. hodiny. Jiný čas domluvou za příplatek 200 Kč/pokoj.

Slevy

Dítě do 2,99 let 70 % sleva.

Dítě do 5,99 let 50 % sleva.

(na jednoho dospělého max. dvě děti se slevou)

Dvou a vícetýdenní pobyty – cena dohodou. Slevy pro školy a kurzy. Slevy neplatí v případě speciálních nabídek.

Školní pobyty na zotavenou (září až listopad a květen až červen) a školní lyžařské výcvikové kurzy (prosinec až duben)

Cena dohodou - viz školy.

Na každých deset dětí jeden doprovod zdarma.

Stornopoplatky

Není-li důvodem odstoupení zákazníka od smlouvy porušení povinností ubytovatele nebo odstoupí-li ubytovatel od smlouvy před zahájením čerpání služeb z důvodu porušení povinnosti zákazníkem, je zákazník povinen zaplatit ubytovateli storno poplatek ve vy´ši:

  • do 60. dne před nástupem k ubytování – 250 Kč za osobu
  • od 59. dne do 30. dne před nástupem k ubytování skutečně vzniklé náklady, nejméně však 20 % z konečné ceny dle Potvrzení ubytování vystavené ubytovatelem
  • od 29. dne do 21. dne před nástupem k ubytování skutečně vzniklé náklady, nejméně však 50 % z konečné ceny dle Potvrzení ubytování vystavené ubytovatelem
  • od 20. dne do 15. dne před nástupem k ubytování skutečně vzniklé náklady, nejméně však 70 % z konečné ceny dle Potvrzení ubytování vystavené ubytovatelem
  • od 14. dne do 7. dne před nástupem k ubytování skutečně vzniklé náklady, nejméně však 80 % z konečné ceny dle Potvrzení ubytování vystavené ubytovatelem
  • od 6. dne do 3. dne před nástupem k ubytování skutečně vzniklé náklady, nejméně však 90 % z konečné ceny dle Potvrzení ubytování vystavené ubytovatelem
  • od 2. dne před nástupem k ubytování a dále v případech, kdy zákazník nenastoupí k ubytování bez předchozího písemného/elektronického zrušení své objednávky, skutečně vzniklé náklady, nejméně však 100 % z konečné ceny dle Potvrzení ubytování vystavené ubytovatelem.