Penzion Aninka

Po celkové rekonstrukci z r. 2006, apartmány pro 3 – 5 osob s vlastním WC a sprchou, kuchyňkou, internetem a televizí, parkoviště, možnost garážování. Možnost stravování přímo v penzionu.

Penzion U rybníka

Po celkové rekonstrukci z r. 2006, apartmány pro 3 – 5 osob s vlastním WC, sprchou a internetem. Společenská místnost - jídelna, infrasauna, parkoviště, možnost garážování, 2 apartmány bezbariérové.

Penzion Na sluníčku

Po celkové rekonstrukci z r. 2021, pokoje pro 2 – 7 osob s vlastním WC, sprchou a internetem. Společenská místnost, parkoviště, možnost garážování, 2 pokoje bezbariérové.

Cenovou nabídku Vám zašleme na Váš konkrétní požadavek

Spočítat cenu

Při obsazení celé chaty či penzionu cena dohodou. Vratná kauce 500 Kč na 1 pokoj. Vybíráno při příjezdu proti klíčům od pokoje.

Strava

Ubytovaní Na sluníčku a U rybníka mají stravování přímo na objektu. Snídaně formou švédského stolu, večeře servírované.
Skupiny ubytované v penzionu Aninka mají možnost dokoupení polopenze v horské chatě Na sluníčku (z ostatních chat cca 2 minuty chůze) nebo po dohodě přímo v penzionu/chatě za příplatek. Dětská strava za 70 % ceny pro dospělého.

Další informace

V ceně nejsou zahrnuty místní poplatky 35 Kč/osobu/den. Víkendové pobyty minimálně 2 dny nebo dohodou. V případě ubytování jen na jednu noc se cena navýší o 100,- Kč, o víkendu nebo o svátcích na jednu noc je navýšení ceny o 50 %. Na požádání zajistíme přednášku horské služby.

Pro ubytování na chatě Na sluníčku: Povlečení vlastní nebo za jednorázový poplatek.

V případě požadavku zajistíme fakturaci pobytu Vašemu zaměstnavateli (fondy FKSP apod.) dle účetních a právních předpisů.

Nástup v den příjezdu po 16. hodině. Vyklizení pokojů v den odjezdu do 10. hodiny. Jiný čas domluvou za příplatek 200 Kč/pokoj.

Slevy

Dítě do 2,99 let 70 % sleva.

Dítě do 5,99 let 50 % sleva.

(na jednoho dospělého max. dvě děti se slevou)

Dvou a vícetýdenní pobyty – cena dohodou. Slevy pro školy a kurzy. Slevy neplatí v případě speciálních nabídek.

Školní pobyty na zotavenou (září až listopad a květen až červen) a školní lyžařské výcvikové kurzy (prosinec až duben)

Cena dohodou - viz školy.

Na každých deset dětí jeden doprovod zdarma.

Stornopoplatky

Není-li důvodem odstoupení zákazníka od smlouvy porušení povinností ubytovatele nebo odstoupí-li ubytovatel od smlouvy před zahájením čerpání služeb z důvodu porušení povinnosti zákazníkem, je zákazník povinen zaplatit ubytovateli storno poplatek ve vy´ši:

  • do 60. dne před nástupem k ubytování – 250 Kč za osobu
  • od 59. dne do 30. dne před nástupem k ubytování skutečně vzniklé náklady, nejméně však 20 % z konečné ceny dle Potvrzení ubytování vystavené ubytovatelem
  • od 29. dne do 21. dne před nástupem k ubytování skutečně vzniklé náklady, nejméně však 50 % z konečné ceny dle Potvrzení ubytování vystavené ubytovatelem
  • od 20. dne do 15. dne před nástupem k ubytování skutečně vzniklé náklady, nejméně však 70 % z konečné ceny dle Potvrzení ubytování vystavené ubytovatelem
  • od 14. dne do 7. dne před nástupem k ubytování skutečně vzniklé náklady, nejméně však 80 % z konečné ceny dle Potvrzení ubytování vystavené ubytovatelem
  • od 6. dne do 3. dne před nástupem k ubytování skutečně vzniklé náklady, nejméně však 90 % z konečné ceny dle Potvrzení ubytování vystavené ubytovatelem
  • od 2. dne před nástupem k ubytování a dále v případech, kdy zákazník nenastoupí k ubytování bez předchozího písemného/elektronického zrušení své objednávky, skutečně vzniklé náklady, nejméně však 100 % z konečné ceny dle Potvrzení ubytování vystavené ubytovatelem.