Recenze a ohlasy

Jméno a příjmení
E-mail
Jak jste byli spokojeni?
Ochrana osobních údajů

Uvedené osobní údaje budeme zpracovávat pouze pro účely zpracování a vyřízení zasílaného podnětu, a pro zaslání odpovědi či jiné zpětné reakce. Pro tento účel není souhlas subjektu údajů vyžadován.

Vaše ohlasy

Ubytování Matfyz

Chtěli bychom poděkovat za krásnou dovolenou. Byli jsme ubytovaní od 27.2.2016 do 5.3.2016. Velice příjemný a ochotný správce, úžasný chlap na správném místě. Mockrát děkujeme a těšíme se na další úžasnou dovolenou.
S poděkováním
J.M., J.N., M.P., R.B. + ty nejmenší půlprdelky v počtu 5ti
(27.2. - 5.3.2016)

Vše v naprostém pořádku, můžu doporučit, skvělá obsluha, výborné jídlo a fajnová paní správcová!!!:) ještě jednou děkujeme za pěkně strávené chvíle na této chatě. Adéla a spol.:)
(8.5. - 11.5.2014)

Rád bych Vám poděkoval za pobyt na Mariánské. Pan správce nás nakonec přemluvil a byli jsme ubytovaní na Matfyzu, ale nelitovali jsme. Přenesli jsme si pingpongový stůl a díky počasí nebyl problém docházet na stravování na Sluníčko. Všichni kluci byli nadšení a my dospělí také. Dočkali jsme se ke konci soustředění i trošky sněhu, takže jsme si to užili naplno. Předejte prosím ještě jednou veliké poděkování i personálu v restauraci. Vždy tam bylo krásně čisto a teplo, všichni byli velice ochotní a příjemní a jídlo bylo perfektní. Samozřejmě, že v takovém počtu dětí se vždy najde někdo komu nechutná to a nebo tamto, ale vždy převládala většina, která si moc pochutnala a my dospělí pokaždé. Na stránkách horyakola.cz jsem nenašel kolonku na napsání recenze pro další návštěvníky hledající ubytování, tak mi kdyžtak zašlete nějaký odkaz, kam mohu napsat a ulehčit ostatním v rozhodování. Ještě jednou Vám děkujeme a pokud se nám podaří příští zimu přemluvit rodiče, určitě znovu využijeme Vaše služby.
S pozdravem L. L., Stará Role Karlovy Vary
(27. 1. 2014)

Ubytování Aninka

Naprostá spokojenost. Byli jsme ubytováni v zrekonstruovaném apartmánu, moderně zařízeném a vybaveném. Doporučuji! Děkuji za služby, apartmán byl opravdu nádherný a pobyt příjemný. O.M.
(květen 2015)

Klid, pohodlí, příroda, celkový relax. 10 bodů z 10.
J.M.
(3.10. - 5.10.2014)

Saubere kleine Ferienwohnung mit gut ausgestatteter Küche mitten in schöner Winterlandschaft

(Čistý malý prázdninový byt s dobře zařízenou kuchyní v pěkné zimní krajině.)
(27. 1. 2014)

Další reference najdete na nezávislém serveru Booking.com.

Ubytování Na sluníčku

Krásné místo, skvělí lidé, není co dodat .... doporučuji. J.P.
(28. 10. 2015 - 7. 11. 2015)

Personál velice ochotný, cena přiměřená k zařízení hotelu. Byli jsme spokojený.
(27. 1. 2012)

Ubytování U rybníka

Máte skvělou kuchyni, domácí a nešizenou, jak od maminky. Všude velmi milí a ochotní lidé a příjemné ubytování se vším, co člověk potřebuje, takže i s internetem :-) Obrovský model hornických dolů, který máte v restauraci, je nádherná atrakce, která se hned tak někde nevidí.
Michal Boška, Příbram
(9. 5. 2014)

Recenze dětí

Recenze dětí Recenze dětí