Recenze a ohlasy

Jméno a příjmení
E-mail
Jak jste byli spokojeni?

Vaše ohlasy

Ubytování Matfyz

Chtěli bychom poděkovat za krásnou dovolenou. Byli jsme ubytovaní od 27.2.2016 do 5.3.2016. Velice příjemný a ochotný správce, úžasný chlap na správném místě. Mockrát děkujeme a těšíme se na další úžasnou dovolenou.
S poděkováním
J.M., J.N., M.P., R.B. + ty nejmenší půlprdelky v počtu 5ti
(27.2. - 5.3.2016)

Vše v naprostém pořádku, můžu doporučit, skvělá obsluha, výborné jídlo a fajnová paní správcová!!!:) ještě jednou děkujeme za pěkně strávené chvíle na této chatě. Adéla a spol.:)
(8.5. - 11.5.2014)

Rád bych Vám poděkoval za pobyt na Mariánské. Pan správce nás nakonec přemluvil a byli jsme ubytovaní na Matfyzu, ale nelitovali jsme. Přenesli jsme si pingpongový stůl a díky počasí nebyl problém docházet na stravování na Sluníčko. Všichni kluci byli nadšení a my dospělí také. Dočkali jsme se ke konci soustředění i trošky sněhu, takže jsme si to užili naplno. Předejte prosím ještě jednou veliké poděkování i personálu v restauraci. Vždy tam bylo krásně čisto a teplo, všichni byli velice ochotní a příjemní a jídlo bylo perfektní. Samozřejmě, že v takovém počtu dětí se vždy najde někdo komu nechutná to a nebo tamto, ale vždy převládala většina, která si moc pochutnala a my dospělí pokaždé. Na stránkách horyakola.cz jsem nenašel kolonku na napsání recenze pro další návštěvníky hledající ubytování, tak mi kdyžtak zašlete nějaký odkaz, kam mohu napsat a ulehčit ostatním v rozhodování. Ještě jednou Vám děkujeme a pokud se nám podaří příští zimu přemluvit rodiče, určitě znovu využijeme Vaše služby.
S pozdravem L. L., Stará Role Karlovy Vary
(27. 1. 2014)

Ubytování Aninka

Naprostá spokojenost. Byli jsme ubytováni v zrekonstruovaném apartmánu, moderně zařízeném a vybaveném. Doporučuji! Děkuji za služby, apartmán byl opravdu nádherný a pobyt příjemný. O.M.
(květen 2015)

Klid, pohodlí, příroda, celkový relax. 10 bodů z 10.
J.M.
(3.10. - 5.10.2014)

Saubere kleine Ferienwohnung mit gut ausgestatteter Küche mitten in schöner Winterlandschaft

(Čistý malý prázdninový byt s dobře zařízenou kuchyní v pěkné zimní krajině.)
(27. 1. 2014)

Další reference najdete na nezávislém serveru Booking.com.

Ubytování Na sluníčku

Krásné místo, skvělí lidé, není co dodat .... doporučuji. J.P.
(28. 10. 2015 - 7. 11. 2015)

Personál velice ochotný, cena přiměřená k zařízení hotelu. Byli jsme spokojený.
(27. 1. 2012)

Ubytování U rybníka

Máte skvělou kuchyni, domácí a nešizenou, jak od maminky. Všude velmi milí a ochotní lidé a příjemné ubytování se vším, co člověk potřebuje, takže i s internetem :-) Obrovský model hornických dolů, který máte v restauraci, je nádherná atrakce, která se hned tak někde nevidí.
Michal Boška, Příbram
(9. 5. 2014)

Recenze dětí

Recenze dětí Recenze dětí