Ve vírů tónů hudby a prstů

Kurz je zaměřen na expresivní vyjádření hudby s využitím temper a práce s prsty, dynamickou kresbu a landart, který bude v případě nepříznivého počasí nahrazen empaketáží. Zcela jednoduchou technikou, která uvolňuje nejen naše tělo, ale i mysl, se přeneseme po tónech hudby zcela mimo prostor učebny. Nebojte se toho, že neumíte kreslit. Naučíme vás to u nás na Mariánské. S námi zažijete dobrodružství ve vodě i ve vzduchu. Jednoduchou technikou dynamické kresby se to naučí každý. Součástí je krátká procházka do blízké přírody spojená s jejím pozorováním, sběrem přírodnin s následným využitím v technice landart.

Termín:

  • 9. - 11.11.2012

Cena:

  • 1 490,- Kč včetně ubytování a polopenze

Osvědčení: Kurz má akreditaci MŠMT

Propozice ke stažení

Chcete-li být informováni o termínu a podrobnostech dalšího kurzu, napište nám svoji e-mailovou adresu v následujícím formuláři.

E-mailová adresa:
Poznámka:

Předchozí ročníky

ročník 2010

Víkend od 12. do 14.listopadu 2010 v penzionu U rybníka, Mariánská u Jáchymova patřil tónům hudby G. Mahlera a Jóna Leifse. Prsty tančícími po čtvrtce vytvořili účastníci jedinečná dílka, která můžete vidět v tomto albu. Kromě toho procházka větrnou přírodou a pohledy do korun podzimních stromů s jejich následnou kresbou, příjemné ubytování v penzionu U rybníka, vynikající kuchyň pana Vágnera na chatě Na sluníčku. Co více jsme si mohli přát? Sice pršelo, ale to už patří k podzimu.

Hodně zdraví a další inspiraci přeje
Květuše Belanová
lektorka kurzu Pedagogické centrum Pecka, Karlovy Vary.